EN
Menü
close

Ne aramıştınız?

Tüm web sitesi içeriğine akıllı arama bölümü ile ulaşabilirsiniz.

Arama
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ÇEİS Liderlik Gelişim Programı

Çimento sektörüne vizyoner ve nitelikli kişiler yetiştirmek, sektördeki yöneticilerin “liderlik” yetkinliklerini ve becerilerini arttırmak amacıyla, Sendikamız ile ülkemizin önde gelen üniversitelerinden olan Sabancı Üniversitesi’nin Yönetici Geliştirme Birimi (Sabancı EDU) işbirliğinde “ÇEİS Liderlik Gelişim Programı” geliştirilmiştir.

 

Alanında oldukça tecrübeli eğitmenlerin bilgi birikimi ve tecrübelerini aktardıkları Program, toplam 12 gün sürmekte; “Farkındalığını Geliştir”, “Harekete Geç & Geçir” ve “Bütünü Gör & Yönet” başlıklı 4’er günlük 3 modülden oluşmaktadır. Program içerisinde yöneticilik becerilerinin geliştirilmesine yönelik 9 farklı eğitim verilmektedir. Sınıf içi eğitimlerin yanı sıra programda interaktif akşam çalışmaları da yer almaktadır.

Çimento sektörüne özgü olarak tasarlanan program Sendikamız Merkez Binasında gerçekleştirilmektedir. 2017 yılının Ocak ayında başlanan Programda, 2019 yılı Temmuz ayı itibariyle 7 grup için eğitimler tamamlanmış ve yaklaşık 140 katılımcı sertifika almaya hak kazanmıştır.

Faaliyete Ait Görseller