EN
Menü
close

Ne aramıştınız?

Tüm web sitesi içeriğine akıllı arama bölümü ile ulaşabilirsiniz.

Arama
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

İSG GLOBAL

Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) olarak, çimento sektörü çalışanlarının sağlık ve güvenlik kültürünün gelişmesi, yaşamlarının olağan akışının bir parçası olarak bu kültürün benimsenmesi için yeni nesil yetişkin eğitim teknikleriyle desteklenmiş ve hızla ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak tasarlanan eğitimlerle sürekli gelişimi hedefliyoruz.

Geçmişten bugüne üye fabrikalarımızın iş sağlığı ve güvenliği alanındaki iyi uygulamaları ile sektör hafızası tüm şeffaflığıyla ÇEİS çatısı altında birleştirilerek, bilginin paylaşıldıkça çoğaldığı bir iklim yaratılmıştır. Bu iklim ortamında fabrikalarda yaşanan kaza, ramakkala, tehlikeli olay vb. birçok bilgi paylaşımından proseslerin iş sağlığı ve güvenliği açısından doğru tasarımına kadar edinilen deneyimler ÇEİS aracılığıyla paylaşılmaktadır.

Bu kapsamda, bugüne kadar edinilen bilgi birikimimizi Avrupa’nın en büyük çimento ihracatçısı olarak, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini de ihraç eden bir konuma getirmek için “İSG Global” eğitim serisi tasarlanmıştır. Söz konusu eğitim serisi, 15 konu başlığında, 15’er dakikalık videolar ve yeni nesil eğitim teknikleriyle kurgulanarak, toplamda 4 saatlik hibrit modelde oluşturulmuştur.

Bahse konu eğitim serisinin hedef kitlesi beyaz yakalı çalışanlar ile özellikle işe yeni başlayan mühendisler olup, Türkçe, İngilizce, Fransızca dillerinde ve İşaret Dili eklentili olarak sunulmuştur. “İSG Global” eğitim serimizi Ülkemize ve Dünya’ya sunmaktan gurur duyuyoruz.