EN
Menü
close

Ne aramıştınız?

Tüm web sitesi içeriğine akıllı arama bölümü ile ulaşabilirsiniz.

Arama
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Levent ONAT Üye

1989 yılında lisans eğitimini Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. 1995 yılında Toronto Üniversitesi’nde İngilizce dil eğitimi almıştır.

Çimento sektörüne 1992 yılında SET Group bünyesindeki Balıkesir Çimento Fabrikasında Vardiya Mühendisi olarak adım atan Levent Onat, 1992-2005 yılları arasında SET Group bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev almıştır. 2005 yılında ITALCEMENTI-SET Group’a 5 fabrikadan sorumlu Teknik Pazarlama Müdür’ü olarak işe başlayan Onat, 2009 yılında 5 fabrikadan sorumlu Kalite Müdürlüğüne yükselmiş ve 2012 yılına kadar görevini sürdürmüştür.

2012-2017 yılları arasında Azerbaycan-BAKÜ’de kurulan fabrikada Kalite Müdürlüğü görevini yürüten Onat, (2Mly.ton/yıl Klinker) kapasiteli fabrikanın kurulum aşamasındaki tüm süreçlere, üstelenmiş olduğu Kalite ve Hazır Beton Laboratuvarı’nın kurulumuna ve personelin yetiştirilmesinden sorumlu olarak destek vermiştir.

2017 yılından itibaren de Bursa Çimento Fabrikası A.Ş.’de Performans, Üretim Müdürü ve şu an Teknik Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonunda görevini sürdürmektedir.