EN
Menü
close

Ne aramıştınız?

Tüm web sitesi içeriğine akıllı arama bölümü ile ulaşabilirsiniz.

Arama
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Yaşar ADALIOĞLU

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme-Maliye Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Mart 1966’da stajyer memur olarak, Türkiye Çimento Sanayi Genel Müdürlüğü’nde göreve başlamıştır.

1966-1967 yılları arasında Çorum Çimento Fabrikası’nda Personel ve Sosyal İşler Memuru, 1967 Mayıs-Ekim döneminde Trabzon Çimento Fabrikası’nda vekaleten Personel ve Sosyal İşler Şefi, 1967-1977 yıları arasında Gaziantep Çimento Fabrikası’nda Personel ve Sosyal İşler ve Ticaret Şefi, 1977-1978 yılları arasında Pınarhisar Çimento Fabrikası’nda Ticaret Şefi, 1978-1980 yılları arasında Aşkale Çimento Fabrikası’nda Fabrika Müdür Yardımcısı kadrosunda vekaleten Fabrika Müdürü olarak görev yapmıştır.

1980 yılında emekli olduğu 1995 yılına kadar, ÇİTOSAN İstanbul Bölge Alım ve Satım Müdürü olarak görev yapmıştır. Görevlerinin ifası sürecinde Gaziantep Çimento Fabrikası Murakıplığı, Çimhol, Kütahya Magnezit Fabrikası (Kümaş) ve Bartın Çimento Fabrikası Yönetim Kurulu Üyeliği’nde bulunmuştur. Evli ve iki çoçuk babasıdır.