EN
Menü
close

Ne aramıştınız?

Tüm web sitesi içeriğine akıllı arama bölümü ile ulaşabilirsiniz.

Arama
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Mehmet S. BAHÇECİ

İlk ve orta öğrenimini Elazığ‘da tamamladıktan sonra, 1986 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

1987 yılında Oyak Genel Müdürlüğü’nde uzman yardımcılığı sınavını kazanarak göreve başlamıştır.  Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Yüksek Lisansını 1990 yılında ‘‘Hizmet Üreten Sistemlerde Kapasite Planlaması ve Kuyruk Kuramı Modeli; OYAK Ordu Pazarları Uygulaması’’ tezini vererek tamamlamıştır. 1991 yılında yeterlilik sınavını vererek OYAK – Uzman kadrosuna atanmıştır.  OYAK’ta uzman kadrosunda görevini sürdürürken, 1992-1997 yılları arasında Adana Kağıt Torba San. Tic. A.Ş., OYSA Niğde Çimento San. Tic. A.Ş., Eti Pazarlama Sanayi Tic. A.Ş., TAM GIDA San. Tic. A.Ş. ve  Elazığ Altınova Çimento San. Tic. A.Ş. Fabrikaları’nda Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelikleri’nde bulunmuştur.

Oyak-GAMA tarafından 1996 yılında satın alınan Elazığ Altınova Çimento Fabrikası’nda 1997 yılında Ticaret Müdürü olarak göreve başlamıştır. 1997-1999 yılları arasında Ticaret Müdürü olarak görev yapmış, 1999 yılında aynı fabrikada Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamış ve bu görevini Ekim 2006‘ya kadar sürdürmüştür. Ekim 2006’da İtalyan-Cementir Firması tarafından satın alınan Elazığ-Altınova Çimento Fabrikası’nda aynı görevi (Genel Müdür Yardımcısı-Fabrika Müdür Yardımcısı) sürdürmüş, 15.01.2009 tarihi itibari ile İtalyan-Cementir Firması’nın Elazığ Çimento Fabrikası’ndan ayrılmıştır. 15.01.2009 tarihinde Yurt Şirketler Grubu’nda Genel Koordinatör olarak göreve başlamış olup, halen aynı göreve devam etmektedir. 2013 yılında Türkiye Çimento Müstahsiller Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilmiş olup, Yurt Çimento Genel Koordinatörlüğü ile birlikte TÇMB’nin Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürmektedir. Yurt dışı ve yurt içinde çeşitli eğitim, seminer ve kurslara katılmıştır. Evli ve iki çoçuk babasıdır.