EN
Menü
close

Ne aramıştınız?

Tüm web sitesi içeriğine akıllı arama bölümü ile ulaşabilirsiniz.

Arama
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Mehmet KIZILBULUT

1988 yılında ODTÜ Gaziantep Mühendislik Fakültesi’nden Makine Mühendisi olarak mezun olmuştur. 1988 yılında PELKA’da iş yaşamına başlayan KIZILBULUT, 1991 yılında SET Ankara Çimento Fabrikası’nda Bakım Mühendisi olarak Çimento sektörüne adım atmış, daha sonra sırasıyla Metod ve Planlama Şefliği ile Bakım ve Geliştirme Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

1997-2001 yılları arasında SET Balıkesir Çimento Fabrikası’nda Bakım ve Geliştirme Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, SET Trakya Çimento Fabrikası’na Teknik Koordinatör olarak atanmıştır. 2002-2003 yıllarında İstanbul Ambarlı Limanı’nda bulunan SET Anadolu ve Marmara Çimento Öğütme ve Paketleme Tesisleri’nde Tesis Müdürlüğü görevinde bulunduktan sonra 2003 yılında SET Balıkesir Çimento Fabrikası’nın Fabrika Direktörlüğü görevini üstlenmiş, 2005 yılında da SET Ankara Çimento Fabrikası’na Fabrika Direktörü olarak atanmıştır.

SET Çimento Fabrikaları’nın LİMAK Çimento Grubu’na devredildiği 25 Mart 2011 tarihinden sonra, LİMAK Ankara Çimento Fabrikası’nın Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştür.  2012-2013 yılları arasında LİMAK Balıkesir Çimento Fabrikası’nın Genel Müdürlüğü görevinde bulunduktan sonra LİMAK Kurtalan Çimento Fabrikası Genel Müdürlüğü yapmıştır. 24 Haziran 2016 tarihinden beri Çimentaş Trakya Çimento Fabrikası Fabrika Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.