EN
Menü
close

Ne aramıştınız?

Tüm web sitesi içeriğine akıllı arama bölümü ile ulaşabilirsiniz.

Arama
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Ceylan Bige CENGİZ

1986 yılında Saint-Benoit Fransız Lisesi’nden mezuniyetinin ardından, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İşletme Bölümü’nde eğitim görmüştür.

1990 yılında Lisans eğitimini tamamlayarak, aynı yıl Ciments Français-Türkiye İrtibat Bürosu’nda çalışma hayatına başlamıştır. 1993 yılında Set Group Muhasebe/Konsolidasyon Departmanı’na geçmiş, daha sonra 5 yıl süreyle Bütçe ve Kontrol Direktörü olarak görev yapmıştır.

Mali İşler alanında 14 yıllık bir tecrübenin ardından 2004 yılında Set ltalcementi-İnsan Kaynakları Grup Direktörü olarak atanmıştır. 01 Haziran 2012 tarihine kadar Italcementi bünyesinde görevini sürdürmüş, 2010-2012 yılları arasında ÇEİS Çalışma İlişkileri Kurulu Başkanlığı görevini de yürütmüş, aynı tarih itibariyle Afyon Çimento San. T.A.Ş.’den ve ÇEİS Yönetim Kurulu Üyeliğinden de ayrılmıştır. Halen Parsan-Güriş Sanayi Grubu Şirketleri bünyesinde, İnsan Kaynakları alanında Danışman olarak görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.